فعالیتهای پرورشی سال تحصیلی98-97  
تقدیر از دانش آموزان برتر در حوزه پرورشی
در تاریخ دوشنبه98/02/02 ازدانش آموزان برتر حوزه پرورشی در رشته های فرهنگی-هنری،ورزشی،قرآن و معارف اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی
در تاریخ پنجشنبه98/01/29اردوی فرهنگی-تفریحی ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم از ساعت 8 الی 16 در محل اردوگاه بیلدر طرقبه برگزار گردید.
در این اردو برنامه های مختلف ورزشی ازجمله والیبال،صخره نوردی،دارت،پینت بال و...همچنین مسابقات فرهنگی مانند پانتومیم با موضوعات مختلف اخلاقی و اجتماعی نیز برگزار گردید.

برگزاری همایش شهید پژوهی

در تاریخ دوشنبه 97/12/20همایش شهید پژوهی از ساعت 12 الی 14 در محل سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.

این مراسم با حضور معاونت محترم اداره ناحیه5 آموزش و پرورش خراسان رضوی جناب آقای دکتر شکری زاده و مسئول محترم بسیج فرهنگیان ناحیه جناب آقای شمس و کارشناس امور خادمین تربیتی بنیاد فرهنگی رضوی سرکار خانم پارسا برگزار گردید.

این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ،صلوات خاصه امام رئوف و سرود جمهوری اسلامی ایران  آغاز گردید و  مدیریت محترم آموزشگاه ضمن خوش آمدگویی، نام و یاد شهدا را در این روز گرامی داشتندودر ادامه 5 تیم شهید پژوهی آموزشگاه به معرفی شهیدمنتخب گروه خود همراه با پخش کلیپ ،قرائت وصیتنامه و زندگینامه شهید خود پرداختند.

گفتنی ایست که این همایش با یاد و خاطره شهید علیرضا توسلی سردار بزرگ تیپ فاطمیون،پدر دانش آموز آموزشگاه برگزارشد و همسر این شهیدبزرگوار با سخنان خود حال و هوای معنوی به محفل بخشیدند.

در پایان این همایش از خانواده های معزز شهداء تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی
در تاریخ پنجشنبه97/12/16اردوی فرهنگی-تفریحی ویژه کلیه دانش آموزان از ساعت 8 الی 16 در محل اردوگاه مازندران در مشهد برگزار گردید.
در این اردو برنامه های مختلف ورزشی ازجمله والیبال،بدمینتون،دارت،حلقه و...همچنین مسابقات فرهنگی مانند پانتومیم با موضوعات مختلف اخلاقی و اجتماعی نیز برگزار گردید و در پایان از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س)
به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه الزهرا(س) و پاسداشت مقام مادر جشنی با حضور کلیه دانش آموزان و همکاران،در سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.
 این مراسم با تلاوتی آیاتی چند از کلام الله مجید و صلوات خاصه مولا و سرورمان آقا علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز گردید ودر ادامه با پخش کلیپ میلاد حضرت زهرا(س) وقرائت دل نوشته های دانش آموزان با عنوان "مقام مادر" ادامه یافت . همچنین ادامه این مراسم همراه با مسابقه ادا بازی بین دانش آموزان و خادمین تربیتی ،اجرای استندآپ کمدی توسط دانش آموزان،اجرای هم نوازی،سخنرانی سخنران محترم،اجرای لالایی ،پخش گزارش تصویری از فعالیت دانش آموزان در روز مادرو... بود. در پایان این برنامه با اجرای مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت این مراسم خاتمه یافت.
گفتنی ایست به مناسبت این میلاد کیکی با طمع مادر با مشارکت دانش آموزان و مادرنشان تهیه شده و از کلیه همکاران ودانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.
     
 
فعالیتهای پرورشی سال تحصیلی97-96  
تقدیر از دانش آموزان برتر در حوزه پرورشی
در تاریخ چهارشنبه97/02/26 ازدانش آموزان برتر در حوزه پرورشی در رشته های فرهنگی-هنری،ورزشی،قرآن و معارف اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی
در تاریخ پنجشنبه97/02/20اردوی فرهنگی-تفریحی ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم از ساعت 8 الی 17 در محل اردوگاه اردیبهشت گلمکان برگزار گردید.
در این اردو برنامه های مختلف ورزشی ازجمله والیبال،بدمینتون،دارت،حلقه و...همچنین مسابقات فرهنگی مانند پانتومیم با موضوعات مختلف اخلاقی و اجتماعی نیز برگزار گردید و در پایان از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

برگزاری محفل انس با قرآن کریم
در تاریخ سه شنبه 97/02/04 آخرین جلسه محفل انس با قرآن کریم ویژه دانش آموزان فعال با حضور مدیر محترم ناحیه 5آموزش و پرورش جناب آقای دکتر بهراد و کارشناس قرآن و معارف ناحیه از ساعت14:30 الی 16 در محل سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.
گفتنی است در پایان این محفل معنوی مدیر محترم ناحیه5 ازکلیه دانش آموزان تقدیر و  تشکر به عمل آوردند.

کسب رتبه شایسته تقدیر کشوری در جشنواره نماز وفضای مجازی

با عنایت به الطاف بی پایان الهی و در سایه آقا علی ابن موسی الرضا(ع)دانش آموز دبیرستان دخترانه امام رضا(ع)-واحدیک موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر کشوری در مسابقات ستاد اقامه نمازاستان با عنوان "جشنواره نماز و فضای مجازی"  در سطح کل کشور گردید.

این موفقیت را به کلیه همکاران و دانش آموزان عزیز آموزشگاه تبریک عرض می نمائیم.


کسب رتبه اول مقدماتی استان در مسابقات قرآن،عترت ونماز

با توجه به برگزاری مسابقات قرآن،عترت ونماز در سطح کل استان ، دانش آموزان حریم علمی عالم آل محمد(ع) در رشته حفظ و صحیفه سجادیه رتبه اول مقدماتی و در رشته احکام رتبه سوم مقدماتی را در استان دراین مسابقات کسب نمودند.

قابل ذکراست این مسابقات در فروردین ماه 97 درشهر مشهد مقدس برگزار گردید.

این موفقیت را به کلیه همکاران و دانش آموزان عزیز آموزشگاه تبریک عرض می نمائیم.


تجلیل از دانش آموزان برتر
در تاریخ سه شنبه 96/12/22طی مراسمی از دانش آموزان برتر در حوزه های علمی،آموزشی و پرورشی توسط مدیریت محترم وجمعی از همکاران آموزشگاه در محل سالن نیایش تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

برگزاری همایش شهید پژوهی

در تاریخ دوشنبه 96/12/21همایش شهید پژوهی و نمایشگاه توانمندی های درس آمادگی دفاعی به سرپرستی سرکار خانم قاری زاده در سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.

این مراسم با حضور رئیس محترم اداره ناحیه5 آموزش و پرورش خراسان رضوی جناب آقای دکتر بهراد و معاونین و مسئولین محترم ناحیه و کارشناس مسئول امورپرورشی بنیاد فرهنگی رضوی سرکار خانم سیدی برگزار گردید.

گفتنی است این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ،صلوات خاصه امام رئوف و سرود جمهوری اسلامی ایران  آغاز گردید و در ادامه 3 تیم شهید پژوهی آموزشگاه به معرفی شهیدمنتخب گروه با پخش کلیپ و قرائت بخشی از وصیتنامه شهید پرداختندوگروه سرودآموزشگاه نیز برنامه بی نظیر خودرا به مناسبت روز شهید اجرا نمودند

همچنین این همایش مزین به حضور خانواده های محترم شهدای گرانقدر بود که برادر شهید مبرا با سخنان خود حال و هوایی معنوی به محفل بخشیدند.

ودر پایان نیز یادمان همایش شهید پژوهی آموزشگاه به مهمانان و خانواده های معزز شهداء تقدیم شدو از تیم های شهید پژوهی آموزشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.