فعالیتهای پرورشی سال تحصیل1400-1399  
برگزاری دوره آموزشی راهبران تربیتی و معاونین پرورشی
دوره ی آموزشی ویژه معاونان و مربیان پرورشی ، راهبران آموزشی و تربیتی مدارس با هدف توانمندسازی و آموزش عملیاتی و بارور کردن تفکر مربیان، در قالب کارگاه های تجربه محور با سرفصل های کاربردی و مورد نیاز مانند: کشف و شناسایی دانش آموزان ،رشد ، به کارگیری و ارتقاء دانش آموزان ،کارآفرینی در کار پرورشی و مدرسه و ...  به صورت مجازی در فضای اسکای روم با حضور اساتید متخصص در حوزه های تربیتی _ آموزشی و مربیان با تجربه در شهریورماه 1400 برگزار گردید.

سنجش ورودی دانش آموزان پایه دهم

سنجش ورودوی دانش آموزان پایه دهم به صورت اردوی نیمروزه از اول تیرماه به مدت یه هفته از ساعت7:30 الی 12:30در محل آموزشگاه برگزار گردید.

گفتنی ایست این اردو شامل ایستگاه های شمعدانی،کاکتوس و چهل تیکه بود که به منظور شناخت دانش آموزان برپا شد.

تقدیر و تشکر از راهبران آموزشی و تربیتی توسط انجمن اولیاء و مربیان
در پایان یک سال تحصیلی با آموزش مجازی، انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه به رسم قدرشناسی و تقدیر از حمایت ها و پشتیبانی های راهبران آموزشی و تربیتی، به نمایندگی از همه ی اولیاء محترم به دیدار آنان رفتند و از تلاش های متعهدانه و دلسوزانه ی ایشان تقدیر بعمل آوردند.
🔸باتشکر ویژه از جناب آقای علی آبادی رئیس محترم انجمن و سرکارخانم مودت که این برنامه ی زیبا را رقم زدند.
     
 
فعالیتهای پرورشی سال تحصیلی99-98  
برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س)
به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه الزهرا(س) و پاسداشت مقام مادر جشنی همراه با مولودی خوانی با حضور مداح اهل بیت،دانش آموزان و همکاران،در سالن آموزشگاه برگزار گردید.
گفتنی ایست در پایان این مراسم از کلیه همکاران و دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

حضور پرشور دانش آموزان در راهپیمایی 22بهمن
به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22بهمن در تاریخ سه شنبه 98/11/22جمعی از دانش آموزان به همراه مدیریت محترم آموزشگاه  و تعدادی از همکاران  به منظورحفظ انسجام و وحدت ملی و حمایت از انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن شرکت نموده و با تمام مردم در این حرکت عظیم یکدل و یکصدا گردیدند.

برگزاری نمایشگاه"مدرسه انقلاب"
 به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با تلاش و همت تشکل انجمن اسلامی آموزشگاه نمایشگاه "مدرسه انقلاب" بر پاشد.
این نمایشگاه  باهدف تکریم شهدا، تفهیم چرا انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی بیانیه گام دوم انقلاب برگزار گردید.
این نمایشگاه شامل غرفه های:
  • برکات انقلاب اسلامی
  • سردار دل ها
  • نسل آفتاب
  • انقلاب اسلامی آغاز گر عصر جدید عالم
  • دختران تمدن ساز
  • معنویت و اخلاق
  • میدان استقلال، خیابان آزادی، کوچه عزت، پلاک 41
گفتنی از این نمایشگاه ریاست محترم بنیاد فرهنگی رضوی جناب آقای دکتر باغگلی،معاونت محترم پرورشی ناحیه5آموزش و پرورش،ریاست محترم اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان،رئیس انجمن اولیاء و مربیان،دبیران و دانش آموزان بازدید به عمل آوردند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  آرشیو خبر‌ها
     
 
فعالیتهای پرورشی سال تحصیلی98-97  
تقدیر از دانش آموزان برتر در حوزه پرورشی
در تاریخ دوشنبه98/02/02 ازدانش آموزان برتر حوزه پرورشی در رشته های فرهنگی-هنری،ورزشی،قرآن و معارف اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی
در تاریخ پنجشنبه98/01/29اردوی فرهنگی-تفریحی ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم از ساعت 8 الی 16 در محل اردوگاه بیلدر طرقبه برگزار گردید.
در این اردو برنامه های مختلف ورزشی ازجمله والیبال،صخره نوردی،دارت،پینت بال و...همچنین مسابقات فرهنگی مانند پانتومیم با موضوعات مختلف اخلاقی و اجتماعی نیز برگزار گردید.

برگزاری همایش شهید پژوهی

در تاریخ دوشنبه 97/12/20همایش شهید پژوهی از ساعت 12 الی 14 در محل سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.

این مراسم با حضور معاونت محترم اداره ناحیه5 آموزش و پرورش خراسان رضوی جناب آقای دکتر شکری زاده و مسئول محترم بسیج فرهنگیان ناحیه جناب آقای شمس و کارشناس امور خادمین تربیتی بنیاد فرهنگی رضوی سرکار خانم پارسا برگزار گردید.

این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ،صلوات خاصه امام رئوف و سرود جمهوری اسلامی ایران  آغاز گردید و  مدیریت محترم آموزشگاه ضمن خوش آمدگویی، نام و یاد شهدا را در این روز گرامی داشتندودر ادامه 5 تیم شهید پژوهی آموزشگاه به معرفی شهیدمنتخب گروه خود همراه با پخش کلیپ ،قرائت وصیتنامه و زندگینامه شهید خود پرداختند.

گفتنی ایست که این همایش با یاد و خاطره شهید علیرضا توسلی سردار بزرگ تیپ فاطمیون،پدر دانش آموز آموزشگاه برگزارشد و همسر این شهیدبزرگوار با سخنان خود حال و هوای معنوی به محفل بخشیدند.

در پایان این همایش از خانواده های معزز شهداء تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 
     
 
فعالیتهای پرورشی سال تحصیلی97-96  
تقدیر از دانش آموزان برتر در حوزه پرورشی
در تاریخ چهارشنبه97/02/26 ازدانش آموزان برتر در حوزه پرورشی در رشته های فرهنگی-هنری،ورزشی،قرآن و معارف اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی
در تاریخ پنجشنبه97/02/20اردوی فرهنگی-تفریحی ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم از ساعت 8 الی 17 در محل اردوگاه اردیبهشت گلمکان برگزار گردید.
در این اردو برنامه های مختلف ورزشی ازجمله والیبال،بدمینتون،دارت،حلقه و...همچنین مسابقات فرهنگی مانند پانتومیم با موضوعات مختلف اخلاقی و اجتماعی نیز برگزار گردید و در پایان از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

برگزاری محفل انس با قرآن کریم
در تاریخ سه شنبه 97/02/04 آخرین جلسه محفل انس با قرآن کریم ویژه دانش آموزان فعال با حضور مدیر محترم ناحیه 5آموزش و پرورش جناب آقای دکتر بهراد و کارشناس قرآن و معارف ناحیه از ساعت14:30 الی 16 در محل سالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.
گفتنی است در پایان این محفل معنوی مدیر محترم ناحیه5 ازکلیه دانش آموزان تقدیر و  تشکر به عمل آوردند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  آرشیو خبر‌ها