27 مهر 1399

برگزاری مراسم عزاداری دهه آخرصفر

در تاریخ چهارشنبه99/07/23 مراسم سوگواری به مناسبت دهه آخر صفر با عنوان "عمود دلتنگی" توسط دانش آموزان هیئت انصارالمهدی انجمن اسلامی آموزشگاه به دو صورت حضوری و آنلاین در سالن نیایش برگزار گردید.
قرائت زیارت عاشورا، تواشیح خوانی، مداحی و سینه زنی و اهدای روزی‌های معنوی از اهم برنامه‌های این مراسم بود.
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

27 مهر 1399

زیارت مجازی(به تواز دور سلام)

به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی و با توجه به شرایط کرونایی دانش آموزان انجمن اسلامی آموزشگاه با اجرای طرح به تو از دور سلام حال و هوای دل‌های مردم را کربلایی کردند.
دراین طرح دانش آموزان در آموزشگاه و سطح شهر با دوربین سه بعدی شرایط زیارت مجازی حرم مطهر آقا اباعبدالله حسین(ع) را فراهم نمودند و پرچم گنبد حرم حضرت ابوالفضل عباس(ع) را در اختیار زائرین به عنوان تبرک قرار دادند.
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

23 مهر 1399

عرض ارادت خادمیاران نوجوان با نوای لبیک یا حسین(ع)

در تاریخ پنج شنبه 17 مهرماه به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی هیئت دخترانه خادمیاران نوجوان آموزشگاه (ریحانه های رضوی) با شعار "همگام حاج قاسم با چادر زینبی" با حضور پرشور خادمیاران نوجوان و داوطلبین خادمیاری بارعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در مدرسه خیرات خان برگزار شد.
 
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

21 مهر 1399

غبارروئی از مزار شهداء

به مناسبت هفته دفاع مقدس اعضای تشکلهای دانش‌آموزی آموزشگاه به زیارت شهدای گمنام در جبل‌النور(کوهسنگی) رفته و به ساحت مقدس شهداء ادای احترام کردند.
در این دیدارسردار سیدمصطفی میر شجاع که از راویان دفاع مقدس است میهمان ویژه این برنامه بود و در پایان دانش‌آموزان از روزی معنوی‌ای که به صورت زیبایی در شیشه‌های تزیین شده همراه با بخشی از وصیت‌نامه شهداء قرار داشت بهره گردیدند.
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

21 مهر 1399

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی جدید

در تاریخ شنبه 15 شهریور مراسم شروع سال تحصیلی جدید بصورت حضوری برای گروهی از دانش آموزان بارعایت پروتکل های بهداشتی و پخش مستقیم و آنلاین،بطور مجازی برای سایر دانش آموزان باحضور جناب آقای روحی کارشناس محترم بنیاد فرهنگی رضوی ازساعت ۸:۳۰ الی۹:۳۰ درسالن نیایش آموزشگاه برگزار گردید.
 
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

21 مهر 1399

برگزاری اولین جلسه شورای دبیران

اولین جلسه شورای دبیران در تاریخ سه شنبه 99/06/11 باحضور کلیه همکاران و دبیران با محوریت برنامه ریزی سال تحصیلی جدید در فضای مجازی و  فرآیند انتظارات آموزشگاه و بنیاد فرهنگی رضوی از ساعت10 الی12در محل سالن نیایش برگزار گردید.
گفتنی ایست در این جلسه به منظور فضای مجازی در سال تحصیلی جدید آموزش در فضای اسکای روم برای دبیران ارائه گردید.
مولف: - رئیسیان
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1